Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Březen 2011

Všechno jednou končí..

4. března 2011 v 18:12 | Danielle Nila Black
Nikdy jsem nečekala že to udělám, ale teď mi nezbývá nic jiného.. Tenhle blog končí, bohužel se mi podařilo ho "zabít".. Když jsem ho v únoru, v roce 2009 založila, byla jsem malá, nadšená, jedenáctiletá holčička, která objevila zase něco nového.. :) Teď jsem už o dva roky (já vím že je to strašně moc //ironie, pro ty kdo to nechápou//) starší, všechno se změnilo a poslední dobou je to pro mně fakt strašně těžký.. Vím že jsem už asi třikrát (?) slibovala že začnu přidávat články, že tenhle blog neskončí, ale teĎ už to prostě jinak nejde.. vím že bych toho mohla naslibovat hodně, ale taky vím že bych to nesplnila, protože prostě poslední dobou nejsem schopná splnit téměř nic co slíbím..
Tenhle blog pro mě celkem dost znamená, a je mi líto že jsem se na něj poslední dobou (slušně řečeno) vybodla.. :( Určitě na něj nikdy nezapomenu, a snad se sem jednou vrátím.. a zase něco (víceméně) slibuju! Já jsem prostě neponaučitelná.. :(
Tak, teď to napíšu;
Na tenhle blog jsem psala ráda, měla jsem ho ráda, měla jsem ráda i návštěvníky, pro které jsem sem psala.. ale teď už je prostě konec.. je to jedno slovo, ale hodně znamená.. ale konec by nemohl být bez začátku.. třeba teď někdo založil blog, který na tom bude stejně jako ten můj.. :) přeju hodně štěstí s vašimi blogy, hlavně aŤ nedopadnou jako ten můj..

Loučím se s vámi i s DanielaSims..
Danielle Nila Black ♥
TOPlist