Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Listopad 2011

30.11.2011

30. listopadu 2011 v 18:45 | Al - čík

Zdárec ))

Takže co se dneska událo , no .. dostala sem 1 z angličtiny , z matiky 3 , z češtiny 3,3 .. :P Alespoň že ták no ) ..

FYZIKA - zase nuda . nic sem nedělala :D Ostatně jako vždycky a podle toho ty známky tak dopadaj no :)
MATEMATIKA - Psala sem test ' Pythagorova věta v prostoru ' .. Asi 60x sem ho předělávala .. :D Nakonec sem z něj dostala tu slavnou 3 :P ( Bála sem se že to bude 4 , takže sem i docela ráda )
CHEMIE - nuda a zase nuda . Ty zápisky co děláme , toho učení co tam je . A máme dělat nějakej projekt ' Vtipy o chemii ' .. Takže sem víceméně v čudu :)
ČESKÝ JAZYK - Psali jsme slohovku , takže pohoda hodina . Nic se nedělo )
VÝTVARNÁ VÝCHOVA ( 2hodiny ) .. - nejhorší výtvarka kterou sem kdy zažila ! Já tu učitelku tak nesnáčim :X Furt nějaký trapný obrázky který nikoho nebavěj .. :/ Nenávidim VV !! :P

Jinak po škole sem šla s kámoškama ( Danielle , Sofee ) koukat se na Paranormal Activity . Já na tom byla v kině , a holky byli úplně podělaný strachy :D a já sem se párkrát lekla , ale jinak pohoda . Dneska se jinak nic zajímavýho nedělo . Zítra jdeme do divadla .. ( 40,- ) .. a 'strašně' se mi tam chce :)

Sims Cast 2

25. listopadu 2011 v 16:14 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast z 12.října 2010 :)

Pár fotek :)

23. listopadu 2011 v 15:48 | Danielle Nila Black |  Sims 2 fotky
Mám tu pro vás několik fotek z mojí hry :)
Scarlet Fletcher - mladá dospělá, Technická univerzita La Fiesta
Více pod perexem ;)

Návštěvnost 7.7

23. listopadu 2011 v 14:45 | Danielle Nila Black |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:

Pondeli: 0

Utery: 7

Streda: 15

Ctvrtek: 7

Patek: 5

Sobota: 7

Nedele: 2


Celkem: 43 :)*

Alča se omlouvá !

20. listopadu 2011 v 18:52 | Al - čík

Alčík se Vám všem omlouvá .

Ahoj ))
Všem se strašně moc omlouvám , ale teď na DS nic přidávat nebudu . Dávám si takovou menší pauzičku (kvůly škole)..Takže mě tady v nejbližší době nečekejte. Možná se tady objevím až na konci roku , nebo o vánočních prázdninách .. co já vim )) Věřím že Danielle si tady beze mě poradí zatím )) Danielle mě zná , a ví , že kdyby to tady 'umíralo' já přiběhnu :D Zatím si ale musím opravit známky takže to tady balím ) Může se stát že to tady 'zavřu' úplně .. ( jako že skončim :D ) .. ale to spíš ne.. Mám práci i s osobním blogem (al-ca.blog.cz ) ...
Tyhle ty kluki miluju <3 .... :)
Loučí se - Al-čík <33

Sims Cast 1

18. listopadu 2011 v 16:12 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast ze 7. září 2010 :))

LMFAO - Sexy And I Know It

16. listopadu 2011 v 20:34 | Danielle Nila Black |  Videa
Tenhle song miluju <3 a to video - nejlepšíí :D :D :D

Dess 10

16. listopadu 2011 v 19:56 | Danielle Nila Black |  Designy
Dess by: Danielle Nila Black


Design je sice jednodušší, ale abych pravdu řekla, byl pro mě problém ho nastavit :D To je fakt něco úžasnýho, když se sem po dlouhý době vrátím a nepamatuju si co kde je.. :D Mno, jak to dopadlo můžete posoudit sami ;)

Omlouvám se..

15. listopadu 2011 v 16:15 | Danielle Nila Black
Tímhle článkem bych se chtěla moc omluvit, že se mi nepodařilo dodržet to co jsem slíbila - nový design. Už ho mám vytvořený, ale nejspíš mám problém s blog.cz, protože se mi tady téměř nic nenačítá a design nejde nastavit. Je mi to fakt líto, protože bych DanielaSims ráda přivedla zpátky k životu, ale bohužel, nejspíš bude ještě chvíli trvat, než se mi podaří s tím něco udělat. Pokusím se aspoň tenhle týden dojít do knihovny s flashkou, a kdyžtak to nastavit, protože doma mám nejspíš něco s internetovým připojením, načítá se mi opravdu máloco. Tak jen abyste věděli, že na to nekašlu.. :) a ještě bych chtěla poděkovat Al-číkovi, že se snaží a přidává články :) Tak zatím, *Danielle*

Bisexualita ? normálka.

15. listopadu 2011 v 10:47 | Al - čík |  Téma týdne

BISEXUALITA ? DNESKA NORMÁLKA .

Ať si každý vybere koho chce . Když vidím po ulici jít dva kluki co se drží za ruce , řeknu si ' proč nejsem jeden z nich já ? ' .. Vždyť je hezký že někdo má někoho rád bez ohledu na to , jestli kluk kluka a nebo holka holku :) Vím že sem teď píšu jak nějaká ' huhuhaha ' .. Ale vždyť je to pravda . Ti , co se smějou třeba holce , která má holku .. Bych nejradši zakopala . Každej má právo milovat koho chce . Bez ohledu na to , jestli je opačného nebo stejného pohlaví . Lidi .. Je lepší když se maj rádi než aby tady proti sobě dělali bůh ví co . Ať si každej miíluje koho chce )) Jsme ve svobodným státu .
Jakej máš názor na lidi co jsou BI ? :)
Vím že tenhle článek získá negativní nebo žádné komentáře , ale píšu si sem , co si myslím ..

AL♥)
TOPlist