Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Leden 2012

Sims Cast 11

27. ledna 2012 v 16:35 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast z 4.srpna 2011

Sims Cast 10

20. ledna 2012 v 16:33 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast z 5.července 2011

Týden Testů

13. ledna 2012 v 22:12 | Al .

Kapitola 1.

Týden testů .

Byl krásný zimní den , a já sem jako obvykle šla do školy s velkým odporem . Měli jsme psát pololetní práci z matematiky . Byla jsem vystresovaná , protože jsem věděla na 100% že v pololetní práci budou mnohočleny a jednočleny které ještě do teď nechápu . Doufala jsem , že se to třeba naučim ještě , bohužel moje očekávání se nevyplnilo a já sem musela napsat pololetní práci z hlavy . Věděla jsem pouze Pythagorovu větu , kterou sem uměla . Bohužel mi ten test nevyšel , takže sem dostala dostatečnou . To se mi opravdu nelíbilo . Psali jsme ještě hodně moc testů , nestíhala sem se učit . Když sem se naučila na dějepis , nestihla jsem se naučit český jazyk , když jsem se učila na matematiku , nestihla jsem se naučit přírdopis . Byl to opravdu náročný týden . A já sem strašně ráda že už je za mnou . Pokaždé když přijde pololetí všechno si tak nějak pokazim . Máma a táta ještě o té 4 nevědí tak doufám že se to ještě dlouho nedozví . Když si ale vzpomenu , můj táta telefonoval mému třídnímu , panu Karvánkovi , takže už to asi ví . Pan profesor Karvánek je sympatickej chlap , je s ním sranda a umí podržet . Někdy má i svou náladu a křičí nebo rozdává 5 , pouze když uděláme problém . Rodiče mi nedávno prozradili , že pan profersor nás dovede do deváté třídy a pak odejde do důchodu . Jsem ráda že sem měla zrovna jeho . Měla ho i moje o dost starší sestra Klára .
Plno testů , plno učení a k tomu patří i problémy . Nedávno jsem měla menší hádku s mojí profesorkou na angličtinu Usacovskou . Hádaly jsme se kvůly mé známce z AJ , myslela sem že budu mít tak dobrou , ale ona mi chce dát dostatečnou . Měla jsem udělat projekty ze sedmé třídy , něco jako doplnění . Když sem nad tím seděla skoro do půlnoci , očekávala sem že to moje profesorka ocení . Bohužel . Spíš na mě začala mít poznámky že nám nic takového nezadala . Nehádala sem se s ní sama , ale i moje kámoška která dělala taky projekty aby si zlepšila známku . Takže sme měli menší hádku . Když sem dneska psala pracovní sešit , vzala nám ho na kontrolu . Podle mě sem to měla dobře , měli jsme doplňovat stativní slovesa ( love , need , like .. ) a to sem doplnila dobře . Takže bych mohla dostat za výbornou .
Teď do přítomnosti .. Dneska jsem byla na ortodoncii ( něco jako zubařka , ale ohledně rovnátek :P ) takže sem ani nebyla v mé oblíbené škole . Nedá se říct , že bych to tam nenáviděla , ale nejsem tam spokojená s pár profesorkama . Na výtvarnou výchovu jsme měli udělat svůj erb který nás charakterizuje . Plno lidí udělalo hrady , stromy .. Já a moje dvě kamarádky jsme byli ale vyjíměčné . Udělali jsme si slávistický erb . Já sem v erbu měla číslo 7 protože ho vlastní můj nejoblíbenější hráč a zároveň kapitán Petr Kadlec . Sice paní profesorka nechtěla žádné čísla a žádný nápisy , u mě to respektovala . Dala mi 1- .. Včera se nám uzavírali známky takže už nic nezměním , což mě docela štve . Zkusim si to opravit v příštím pololetí . Teda , alespoň doufám ..
pokračování příště ..

Sims Cast 9

13. ledna 2012 v 16:32 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast z 6.června 2011

Sims Cast 8

6. ledna 2012 v 16:28 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast z 2. dubna 2011
TOPlist