Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Únor 2012

Promiň lásko ! - Storie !

25. února 2012 v 14:00 | Kadlecová |  Naše tvorba

Každej dělá chyby . Někdy si je uvědomíme , až něco ztratíme .

Uvědomuji si , jak sem Ti ublížila . Uvědomuji si , co sem Ti udělala . Uvědomuji si , jak moc Tě miluji . .
Svítilo slunce a já sem jako každý den o víkendu vyšla ráno v 8 na procházku . Procházela sem se po polích které leželi nedaleko mého domu . Všichni ještě spali . Máma a táta spali spolu jako vždycky . Nikdo nikde . Jen já a telefon . Sedla jsem si ke stromu a vzala do ruky telefon abych napsala esemesku mé životní lásce Danovi . Napsala jsem mu , jak moc mi chybí . Zrovna včera jsem s nim byla v restauraci . Po chvilce mi přišla odpověď ' Já Tebe taky
Hned jak jsem dorazila domů . Šla jsem na Facebook co se stalo nového . Nová událost : KatQa Hum LásQová vás označila na fotka ( 5 ) . Nikdy jsem se s Kačenou nefotila . Ona mě nesnášela . PROBOHA ! ne . . ne .. ne ! Fotky mě a Honzi jak si užíváme ! Je tam označenej i Dan ! Pane Bože ne ! NEEE ! . . Zapípal telefon . . DAN . . Zvedla jsem to se slzami . ' Jak si mi mohla tak strašně ublížit ?! Jak si to mohla vůbec udělat ?! Už Tě nikdy nechci vidět !!!!! " .. Típnul to . Rozbrečela jsem se ještě víc. . Ztratila jsem ho . . Zkoušela jsem mu volat . . Vždycky mi to típnul . . Na sms nereagoval . . Na FB si mě blokoval. Každý se mi smál !
Ve škole semnou nikdo nemluvil . Dan se na mě ani nepodíval . . Byla jsem sama . Honza semnou taky nepromluvil . . Zkoušela sem Dana oslovit . . Jenže on vždycky odešel . Nikdy jsem se necítila hůř . Nikdy mi nebylo ze sebe tak zle . Prostě se to stalo . . Zkoušela jsem to napravit . Holky fotky dá šířily a ukazovaly všem . . Nikdo semnou nechtěl nic mít . Takhle to trvalo další 3 týdny . Všichni se mi posmívali . . Neměla sem sílu . Chtěla jsem to zkončit . To trápení . Napsala jsem Danovi ' Můj milovaný Dane . Přes to všechno co jsem Ti udělala Ti chci říct , jak moc Tě miluju . Už nemám sílu . Musím tohle trápení ukončit . Miluji Tě ! ' . . ODESLAT . Teď už sem jen chvilku pozbyla s rodičema než odešli na oslavu . Pak jsem byla doma sama . Nadešel čas . Usedla jsem si ke stromu kde se to všechno stalo a křičela jsem ze všech sil ' NENÁVIDIM SE ! NECHCI UŽ ŽÍT ! MILUJU TĚ DANE ! ' . . Vzala jsem si prášky . Nějaký na srdce co jsme měli doma . Spolkla jsem ceou pikslu . . Začala se mi motat hlava . ' Da - Da - ne ' .. Viděla jsem osobu jak běží ke mě a křičí ' NEE ! ALČO ! ' . . I přes to vše mi začala téct slza . Začernávalo se mi před očima . Pak už jsem nedýchala . Za 5 měsíců jsem se probrala v nemocnici na Bulovce . Dan vedle mě seděl . Když přišla sestřička začala křičet ' Žije ! ' . . Seběhlo se plno doktorů , Dan se vzbudil . Chytnul mě za ruku . . Nikdo nevěřil v to , že se proberu . . Ale v podvědomí . . Sem cítila přítomnost Dana . . To mě udrželo na živu . .

Roztahováky ♥

23. února 2012 v 20:34 | Danielle Nila Black |  Danielle
Chňá! :D
Dneska jsem se tu objevila sama, bez donucení ;D

Přemýšlela jsem o čem napsat, tak jsem si vybrala roztahováky, o kterých s kámoškou už pár dnů diskutujem :)
Mě se vždycky líbilo, když měl někdo v uchu nějakou "blbost" :) já sama taky nosím celkem extravagantní náušnice, které mi vyrábí mamka, myslím že loni nebo předloni jsem začla trochu tvořit sama.. O:) takže potkat mě, když mám na uších zavěšené donutky, dortíky, nebo třeba zmrzky z fima, není nic neobvyklého :) před pár měsíci jsem objevila právě i ty roztahováky, fakt mě to zaujalo, a taky přišel nápad - proč si nepořídit vlastní? 3:D podařilo se mi ukecat mamku, která mi vyrobila sbírku falešných ( rozdělené na půlky, které se spojí klasickým zapínáním na "pecky" ) a já je s radostí nosila a užívala si, že mám zase něco, co jen tak někdo nemá :D líbilo se mi, když na mě kamarádky téměř šokovaně koukaly a ptaly se "to je pravý?" a já jim to nechtěla prozradit :D jasný, že jsem jim to pak řekla, ale předtím jsem se vždycky celkem bavila :D pak jsem si dala zase jakože "pauzu" a vrátila se k normálním náušnicím (jestli se to o mojí sbírce dá říct.. :D) ale před pár dny jsem našla několik roztahováků, co měla mamka na prodej (vyrábí šperky z fima, korálků, drátku a tak..) a rozhodla jsem se, že si "vytahám ucho" abych mohla nosit normální, protože ty falešné se rozepínají a z několika mám už jenom půlku :/ :D takže jsem mamce vzala ten nejtenčí a nacpala si ho do ucha :D sice jde jenom kousek, ale věřím tomu, že když budu trpělivá a neroztrhnu si ucho, tak ho tam jednou dostanu! :D zatím mám necelé 2mm, a roztahovák v nejširším místě 5mm.. prý to jde zhruba milimetr po měsíci, takže si ještě chvíli počkám, mno.. :D ale těším se.. ♥ :)
návod na roztahování jsem našla TADY :)

jestli máte nějaké zkušenosti s roztahováním, budu ráda když se o ně podělíte :) přeju si, aby se mi to povedlo, tak si toho chci zjistit co nejvíc :) btw. to ucho mě dost bolí.. :D

chceš se kouknout na pár kousků co mám doma? :)
klikni si TADY na galerii ;)

omlouvám se, fotila jsem to mobilem, takže kvalita je téměř nulová ://

Nálada pod psa .

19. února 2012 v 19:12 | Kadlecová |  Al

Fajn' pocit vidět kluka,kterého tolik miluješ jak je nejšťastnější se svou holkou a myslet na to , že chceš , aby nejšťastnější taky zůstal . .
Jenže ty jen utřeš slzu s úsměvem, pozdravíš a jdeš dál .

One Direction!

19. února 2012 v 15:51 | Kadlecová |  Al

Zayn , Liam , Louis , Niall a Harry ''

Nejkrásnější jsou ! Nejkrásnější hlas maj !

Dream - storie !

18. února 2012 v 19:47 | Kadlecová |  Naše tvorba

On je ták krásnej . Mít ho ták doma '

' Ale prosim Tě ! Je to hokejista a je starší o 10 let ! Vzpamatuj se ! ' Okřikla mě máma . ' Ale mami . Ty nic nechápeš . Někdo miluje Bíbra a já prostě jeho ! Srdci neporučíš ! ' Sykla jsem . Máma jen zakroutila hlavou a odešla z kuchyně . Dneska jsem měla jít na hokej . Ve 4 pro mě přišla kamarádka . ' Ahoj Alčo . Vyrazíme dřív ? Skočíme si ještě do Mekáče . ' Navrhla Eliška . ' Dobře , stejnak sem chtěla vypadnout . Mami ! Jdu na ten hokej . ' Zavolala jsem na mamku . ' Nějak brzno ne ? ' Vrátila se mi rychlá odpověď ! ' My se chceme jít ještě najíst víš mamko ! Tak se měj . ' Rychle jsem odešla s Eliškou .
' Vy jste se s mamkou pohádali ? ' zeptala sem mě Eliška . ' No , řekla sem jí , že jsem se zamilovala do hokejisty . A ona začala vyšilovat že je o 10 let starší . Tak sem se jí pokusila vysvětlit pravdu . ' odpověděla sem . Eliška se už dál na nic neptala . Šli jsme si sednout do mekáče a rychle zbaštily jídlo a vyrazily do Outů arény . ' Těšíš se na derby ? ' Optala jsem se Elišky . ' Ani nevíš jak moc ! ' Řekla jsem s úsměvem . Lístky už jsme měly zakoupené o pár dní dřív protože byla jistota , že dnes už žádné lístky asi nebudou . A ještě ke všemu do kotle . Před halou už bylo docela hodně lidí , tak jsme se postavily do fronty . Naštěstí to odešlo rychle . Popadla jsem Elišku a rychle jsme běželi do kotle aby jsme měli ještě dobrá místa . Kotel byl už docela narvaný . Ale ještě pořád jsme měli možnost se protlačit do prostřed kde se fakt hodně fandí . Zápas začal . Hned na začátku se začalo fandit . První třetina ae žádnej gól nepřinesla .

"Všechno nejlepší"

18. února 2012 v 18:34 | Danielle Nila Black |  Nezařazené
Al má pravdu. Kašlu na blog. Vím to, přiznávám se k tomu a fakt mě to štve. Štve mě, že si prostě nenajdu chvilku a něco sem nepřidám.. :( Je to vpodstatě proto, že nemám co přidávat.. Hlavním tématem blogu bylo The Sims, ale to už jsem několik měsíců nezapla.. Takže holt budu přidávat články na jiné téma.

Ještě bych ráda zmínila, že DS byly 7. února tři roky.. :')
Nezapomněla jsem na to, ale prostě jsem ten den nevěděla co bych napsala.. popravdě, ani dneska nevím..
Nu, loni jsem nezvládla napsat vůbec nic.. tak teď sem dám aspoň odkaz na článek k prvním narozeninám :)

jem totálně vyčerpaná, tenhle týden jsme měli prázdniny, teď na chalupě okupuju dědovi notebook a šílím z pomalého připojení.. vůbec mi to nemyslí.. omlouvám se.. a děkuju Al, že to tady zase nenechala umřít a má se mnou svatou trpělivost..

slibuju, že se polepším :) dokážu si představit, jakou představu o mých slibech mají návštěvníci DS (pokud tu ještě nějaké máme).. ale fakt se začnu snažit.. :) teda doufám..

Sims Cast 14

17. února 2012 v 16:39 | Danielle Nila Black |  Sims Cast
Sims Cast ze 7.listopadu 2011

Adminka :)

16. února 2012 v 13:24 | Kadlecová
Mám krásný oči že ? :D Dres jsem si koupila včéra! Jo jsem nejšťastnější ! :)

Změna :)

13. února 2012 v 16:20 | Al .

Musela jsem .!!!


Danielle na to tady očividně kašle ! Já jí tento blog zachraňovat fákt nebudu :D Ale to , že tady byl dess ' Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok ' .. Je už trošku moc ! Je začátek února ! Takže sem to změnila a dala jsem si sem okraje . Nevim jak se Danielle budou líbit . Ať si to změní jak chce . Ale to , že tady nechala ten dess až do teď je moc . :P Takže DANIELLE !!! - Začni se tady o to starat :D

Liamko <3 .

13. února 2012 v 16:07 | Al .
On je tááák krásnej ')))
TOPlist