Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Březen 2012

Nemocná :X

21. března 2012 v 12:23 | Al |  Al
! :X Ahoj ..
Jsem nemocná ! Mám něco na průduškách . Ani nevíte , jak strašně se doma nudim . :D Jo , mám v plánu se naučit matiku + přírodopis . Ale to potom :D) V pátek musim prostě na hokej i kdybych měla zápal plic tak půjdu ! HOKEJ JE MŮJ ŽIVOT ! ;) .. A prostě si ho nenechám ujít za žádnou cenu :)
Všichni jsou ve škole a já jsem krásně doma . I když je pravda , že bych byla radši někde venku . Ani okno si nemůžu otevřít protože mi sem hned vlítne včelka Mája :X ! Takže sem tady izolovaná :D Jediná možnost vyvětrání je večer , ale to mi sem zase vleze příšerka s.r.o ! :X No nemám to já těžký ? :D

Adminky'))

18. března 2012 v 13:51 | Al. |  Naše tvorba

16.3.

16. března 2012 v 11:27 | Kadlecová |  Al
Ahojky:)
Jak se máte ? :) Já jedu ve 3 hodiny do Prahy a pak pofrčim za kámoškama . Jdeme na ten náš hokej ! Jelikož mám horečku , kašel a rýmu ..:D Jsem zvědavá jak budu fandit ! :D)) Tak si vyřvu hlasivky :D)) Kámoška Nikol je fotografka a má NIKON zrcadlovku a ona mi jí propůjčí až se budeme fotit s hráčema :))) Takže budu fotografka:D) Chci fotku s Eliškou ( moje nejlepší kamarádka ) a s Danielle ( spolumajitelka blogu :D ) .. Hrozně se těším . Jdu samozdřejmě na Slavii .. :)) Ještě než půjdeme do Edenu musim koupit Dreslerovi ( Jan Dresler hráč HC Slavia Praha - Bývalý klub : HC Plzeň 1929 ) . . nějakou maličkost protože měl v ppondělí narozeniny . Jenže sem četla že nenastoupí . . :/ Takže to po někom pošlu :D) Uvidíme jak to bude :) V sobotu jdeme zase na jejich trénink takže . . by mohl být tam . . :D) No . . :D) Nebyla jsem ve škole :D ! Takže fájne :)

Everyday I'm Shufflin !

15. března 2012 v 19:52 | Al. |  Al
Nazdárek:)
Po dlouhé době se sem vracím . Začal mi blog docela chybět :) Sice pořád nevim co psát . . . Ale . . . Snad mě něco napadne :D) Můj blog zkrachoval . Měla jsem bezva AFFS , návštěvnost . . Ale nebylo co psát :/ Takže jsem svůj blog zkončila . A zatím jsem nový nezačala . . A asi teď ani nezačnu . Neni co psát , i když zážitků je hodně . Už . . . mě ani ten blog nebaví :/ . .
Zítra jdeme tady s Danielle na hokej :) Jdem ještě s kámoškama ! :D Jde nás celkem 6 ! :) Strašně se těšim . I když mi někdo psal jak sme trapný že se fotíme s hráčema ' Si myslíš že si je takhle získáš ? ' .. Já myslela že ho nakopu do prde*e ! -_-'
Ani nevím jak Danielle . . . Ani se neozvala na blogu :D) Musim jí k tomu dokopat:)
Jen jsem chtěla dát vědět že žiju <3 !
Já si nemůžu pomoc . Nuník se rozčiluje :')

Al si dává pauzu !

4. března 2012 v 21:31 | Al |  Al

Pozastavení Al !

Jo , teď tady nebudu :)
1) Chci rozjet blog . Jasně :DDD Problém , nemám jakej :DDDD !!! Ale něco se najde:)))
2) Nebaví mě to tu :/// Danielle mě musí chápat ♥ !

Dando :

Vím že mám někdy náladu , ale mám tě strašně moc ráda ! ♥ Jo , někdy mám chuť tě poslat do prdele :DDD* ♥ Ale prostě , jsi báječná , můžu ti říct všechno a hokej ? ♥ NEJLEPŠÍ !! :**** Jsi jedna z mála holek , který mám ve třídě ráda ! Popravdě , seš skoro jediná '))))
TOPlist