Jestli potřebuješ napsat reklamu, tak prosím SEM

7.2 byly DS 4 roky ! :)

Září 2012

Jídlo - Fotky

26. září 2012 v 14:14 | Al. |  Naše tvorba

Kapky vody

25. září 2012 v 20:59 | Al. |  Naše tvorba

Přidávám Vám sem fotky které jsem vyfotila když jsem se nudila.)


Já a hokejista : Díl Nikki

2. září 2012 v 15:42 | Al. |  Naše tvorba
Speciání díl - Nikki

Je pátek večer a já jsem na facebooku . Píšu si s Al , Nikol , Danielle a pak mi najednou přijde zpráva od někoho , od koho bych to nikdy nečekala .
' Ahoj Nikki . Víš , chtěla jsem se ti omluvit za tu naší hádku . ' napsala mi Babuna ( rudovláska )
' Ahoj . Za jakou hádku ?? ' zeptala jsem se jí .
' Jak jsem do Al vrazila a vy jste na mě byli naštvané . Mrzí mě to . ' omlouvala se .
' To je dobré . ' napsala jsem jí a pak to ignorovala už . Šla jsem spát celkem brzo . . ráno totiž jedeme na chatu s Al
' Ahoj Nikki. Už dneska
'' Mamka . Aha . '' Jakmile zmizelo volání , všimla jsem si jeho tapety . Měla jsem namále . Slzy nakrajíčku . Měl tam tu fotku semnou ? Takovou tu manželskou ! Byla jsem dojatá . Telefon jsem rychle položila zpátky na noční stolek . Když se vrátil , dělala jsem jakože nic . Ten nádhernej pocit . . Byla jsem ráda že mě má na tapetě')) .
'' Jsou koupený z toho automatu . Heh . Máš krásné tetování . . '' potoknul . . Ano . . měla jsem vytetovaný na zápěstí číslo 93. . Celkem roztomilej pohled hodil když zmerčil to tetování :D :)
' Ou , jo . Díky'
' Pochopil jsem správně že 93 tam máš kvůly . . mě ? '' zeptal se váhavě
' no . ' usmála jsem se .
' To je hezký . . ' řekl a pohladil mě . Pustili mě z nemocnice . Tom na mě čekal s kyticí růží . Spočítala jsem je . Bylo tam přesně 20 růží .
' Jelikož jsi měla včera narozeniny , chtěl jsem Ti popřát . Sice pozdě , ale přeci jen . ' řekl a podal mi ruku
' Všechno nejlepší , hodně štěstí , zdraví , lásky , peněz , radosti v životě . Ať slunce každý den rozzařuje Tvůj den . Ať Tě nikdy nic nezlomí . Ať jsi pořád silná . '' Krásný přání , nemyslíte?
' Ježiš . Já nevím co říct . Děkuju ' řekla jsem se slzami v očích a dala mu pusu . On ne aby se ode mě hned odlepil , ale naopak . Ještě si mě přidržel . Takže z malé , nevinné pusy se stala líbačka . Asi po 7,5 minutách jsme se přestali líbat a nasedli do jeho auta . Al s Kácou se mi celý den neozvali . Šli jsme okolo svazu . Viděla jsem jak Al jede na lanovce . Mávala jsem jim s nohou v obvazu . Al mi zamávala na zpátky a hned mi přišla sms .
' Hele Nikki , sejdeme se večer na chatě ? Jedeme s Kácou nějakou sooutěž . '
' Ok ' odpověděla jsem . Byla jsem ráda , protože jsem mohla strávit s Tomem celý den . Prošli jsme si Krkonoše . Byli jsme pod Sněžkou a kochali jsme se krásným výhledem na rozhledně ''Krkonošák'' . Nevím proč se jmenuje Krkonošák . . Tom si semnou prošel celý les . A i přes tu nohu , jsem chodila jak kdybych byla zdravá jak želvička . Utíkalo to rychle . Po rozhledně jsme šli na večeři . Romantická večeře ve dvou . Svíčky na stole které se odrážely v jeho nádherných očích . Byla jsem do nich zamilovaná . Mohla bych se do nich dívat pořád ale nikdy by to nebylo dost . . Jsem do něj zamilovaná až po uši . . Když jsem už musela jít , odvezl mě až k chatě . Když jsem vystoupila zeptal se mě na jednu otázku .
'' Budeš mě milovat i zítra ? '' . . nečekané .
'' Milovala jsem Tě 3 roky , a minimálně další 3 budu . '' odpověděla jsem .
'' Pojeď ke mně . '' navrhnul mi . Kdo by se ovšem bránil takové nabídce ? Souhlasila jsem , Al jsem napsala sms že budu u Toma a ať se nebojí . . Odpověděla mi cituji
'' Ty dračice :D ! Užijte si to a nepřežeňte to :) Zítra :* '' . . Vráů . . Nasedla jsem do auta a Tom mě vezl k sobě . Jamile jsme přišli k němu , hodil semnou na postel a začal mě líbat . Pomalu mě vslékal a pak jsme si užili tak krásnou noc . . Ráno jsem se probudila sama v postely . Lekla jsem se že někam zmizel . . Nakonec jsem našla lísteček na stole *Jsem na balkóně* . . Hodila jsem přes sebe jeho župan a šla jsem za ním na balkón . Seděl tam sám , měl puštěného EGA žijeme len raz . . Hned jsem si vzpoměla na jeho odjezdy od Edenu . Sedla jsem si k němu na klín a kochala jsem se krásným výhledem na les . Dal mi pusu na krk . . A já jsem se na něj usmála . . Vždycky jsem si tohle přála . . nafotili jsme spolu milion fotek a dali je na FB . . Zkuste hádat , kdo mi lajknul každou fotku a najednou byl velký kamarád. . Ano . . byla to Anetka a Caroline ')) . . Miluju ho . . Celý týden jsem strávila s Tomem a občas jsem jela se kouknout za Al . Nakonec mě naučil lyžovat Tom . Jeli jsme spolu i na rybník kde mě učil bruslit . Jak tohle všechno zkončilo ?

JMENUJU SI HERTLOVÁ.
TOPlist